
Ny vecka, nya möjligheter 💫💪🏻
Bild från i fredags… Insåg när jag tittade på denna att lilla Svea verkligen blivit stor. En ståtlig lite donna med mycket energi 💫🧡
Denna veckan blir intensiv, MEN rolig! 😍 Pt kunder, Online klienter, plåtning 📸, möten, läkarbesök, massa träning, nytt kostschema ( SÅ pepp!! 😜) , för att inte tala om träningshelgen jag ska ha i Åre på Buustamon⛰ 🏋️♂️ ….
Men hörrni. Jag måste fråga! Nu när jag stukat foten jag jag kommit på hur bekvämt och praktisk det är med ryggsäck! 😍
Vad säger ni? Är ni för eller emot ryggsäck?
Ha en GRYM dag! 💫
/ My Martens
Posted in: Uncategorized
Tina
Jag har gått med kryckor och otros pga krossad knäskål, så jag säger JA till ryggsäck 🙂
Det finns ju så många fina, även pyttesmå som kan ersätta handväskan 🙂
Monica
Har också rygga, men bara till å från jobbet, med dator, matlådor, å dryck! Så man klarar natten å inte ryggen blir helt kaputt👌🏼
Ha en fin vecka My! 😘🤗
Maria
ALLTID ryggsäck när jag går till och från jobbet. Dator+tillbehör, matlåda, papper, glasögon, nån extra tröja, vantar, mössa etc etc. Och alltid ryggsäck när jag flyger (och mindre handväska till mobil, kort, ev.biljett, nycklar)
My Martens
Såååå bra!😍👌🏻
Malin
Har också alltid ryggsäck. Är ju superpraktiskt. Skönt att slippa bära ”snett”.
My Martens
Men verkligen! 😍👌🏻 Jag hade en period förr som jag alltid hade rygg… sen blev det annorlunda och plötligt insåg jag att det var år sedan sist… 😅
Camilla Petrini
Ryggsäck=JA😀finns så många fina och är så bekvämt!
My Martens
Verkligen! Nu är jag fast i ryggsäck-träsket 💫💪🏻😍
Lena
Håller med! Såg ryggsäcken på tidigare inlägg. Den är så snygg! Var har du köpt den?
My Martens
Från Gaston Luga… 😍 Denna är vattentät. Jag har en annan som
Är
Lite mer ”elegant” om för de dagar vädret tillåter… tänker att jag ska börja använda rygga mycket mer nu! 😄
Carola
Ja! Har en när jag går i skogen och en i läder på stan 👍🏽
My Martens
Bästa! 😍👌🏻
Mia
Men hemskt med ryggsäck på tunnelbanan. Dom bara låter den tunga säcken sitta kvar och skiter i att den gör illa andra personer. Dvs dom tar ingen hänsyn. Hemskt!
Tina
Håll koll på plånböcker o andra värdesaker när de ligger “på ryggen”.
Tina
Jeep rygga bekvämnt när vovvsen är med//😉🐾
My Martens
Bästa ☺️❤️